2q50abzgd37lsb4-p1433370e-2.jpeg

Lucie Stwiertnia

Na Primavera Andorrana od 1. 12. 2023, vedl/a kurzy pro 207 účastníků.

V roce 1998 jsem vystudovala Oděvní návrhářství. Krásný a kreativní obor však neměl praktické uplatnění. 

Rekvalifikační kurz mi otevřel dveře do kadeřnického světa a já se této profesi začala věnovat naplno. Pod křídly mé tehdejší lektorky, jsem se dál intenzivně vzdělávala. Věnovala jsem se práci na salonu a později jsem začala sama lektorovat a pomáhat tak dalším lidem plnit si svůj kadeřnický sen.

Od roku 2014 spolupracuji se společností Primavera Andorrana na pozici školitele značky Echosline, se kterou pracuji již víc jak 12 let. Značka Echosline je pro mně “srdcovka” a proto se snažím předávat Vám své zkušenosti a znalosti, jak z každodenní praxe, tak z odborných školeních a úzké spolupráce přímo s tvůrci značky z Itálie.

Když jde o vlasy, je pro mně jejich krása a kondice hlavní cíl… Vlasy totiž dokáží podtrhnout naši osobnost, dodat nám sebevědomí a podpořit naši ženskost, takže dokonalá barva a skvěle padnoucí střih je úkol číslo jedna.

Pokud chcete získat více znalostí o produktech značky, barvících, zesvětlovacích či střihových technikách čerpajících z kolekcí značky Echosline , ráda vám své znalosti, zkušenosti a typy předám na našich tématických kurzech se zaměřením na konkrétní problematiku.

Již uskutečněné kurzy: